Shitet, Ambjent, Stadiumi Qemal Stafa

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar tek zona e Stadiumit "Qemal Stafa". Informacion mbi ambjentin: • Kati i parë • Sipërfaqja totale : 550 m2 . Ambjenti është ne zhvillim dhe siperfaqja mund te menaxhohet sipas deshires. Detaje te tjera: • Lokacion të favorshëm • Buzë rruge • Hapësirë e bollshme • Kubaturë e rregullt •Mundësi të ndryshme shfrytëzimi per banim dhe tipologji te ndryshme biznesi • I pozicionuar ne nje nder zonat me elitare te qytetit . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11131
550 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-27

Adresa

Stadiumi Qemal Stafa
Albania
Tirana
Stadiumi Qemal Stafa

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €