Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 58.8 m2 • Apartamenti disponon: • Ambjenti i Gatimit • 1 Dhome gjumi • 1 Tualet me dritare • I investuar • 1 Ballkon • Me ashensor • I mobiluar • Disponon certifikate pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11134
58.8 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-27

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €