Qera, Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra
Qera, Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra
Qera, Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra
Qera, Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra
Qera, Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra
Qera, Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra
Qera, Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra
Qera, Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga "Siri Kodra". Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 140 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti është i mirë mobiluar. Orientimi jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11135
140 m2
6
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-27

Adresa

rruga siri kodra
Albania
Tirana
Rruga Siri Kodra

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj