Shitet, Apartament 3+1, Selvia
Shitet, Apartament 3+1, Selvia
Shitet, Apartament 3+1, Selvia
Shitet, Apartament 3+1, Selvia
Shitet, Apartament 3+1, Selvia

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek "Selvia" . Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 115 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Orientimi veri-lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11136
115 m2
7
4
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-27

Adresa

selvia
Albania
Tirana
Selvia

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj