Shitet, Ambjent, Rruga e Elbasanit, Tiranë.
Shitet, Ambjent, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

Pershkrimi

Shitet ambjent tek "Rruga e Elbasanit"• Ambienti është i pozicionuar në katin -1 me sipërfaqe 90 m2 • Ambienti është i investuar me sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një sallë të madhe 1 tualet • Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor • Ambienti aktualisht funksionon si lokal • Lokali ka klientelë të ngritur prej disa vitesh • Pozicion gjeografik i favorshëm • I përshtatshëm për shumëllojshmëri biznesesh • Për ta vizituar na kontaktoni!Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
PRI+11137
90 m2
-1
0
1
Ka Hipoteke
2019-06-27

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj