Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 3+1,Rruga Mihal Grameno

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te fundi i rrugës "Mihal Grameno", te rruga "Ali Visha". Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 101 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Kondicionim • I ndarë në dy 1+1 • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11138
101 m2
7
4
2
Ka Hipoteke
2019-06-27

Adresa

Rruga Ali Visha
Albania
Tirana
Rruga Mihal Grameno

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 6
230 € /muaj