Shitet, Tokë, Paskuqan
Shitet, Tokë, Paskuqan
Shitet, Tokë, Paskuqan

Pershkrimi

Shitet tokë në "Paskuqan",pranë rrugës kryesore. Toka ka sipërfaqe totale 3400 m2 dhe shitet me 100 euro/ m2. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Land
OPP11139
3400 m2
0
Ka Hipoteke
2019-06-27

Adresa

paskuqan
Albania
Tirana
Paskuqan

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj