Shitet, Ambjent, Porcelan

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në zonën e Porcelanit, në rrugën Xhanfize Keko, në zonë të preferuar dhe buzë rruge.Ambjenti është i pozicionuar në katin e 0 dhe aktualisht është dhënë me qera.Ka orientim perëndim, dhe sipërfaqe totale 32m2.Ambjenti është i veshur me vetratë xhami dhe është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi .• Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus11141
32 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-27

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €