Shitet, Ambjent, Porcelan

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në zonën e Porcelanit, në rrugën Xhanfize Keko, në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin e 0 dhe aktualisht është dhënë me qera. Ka orientim perëndim, dhe sipërfaqe totale 32m2. Ambjenti është i veshur me vetratë xhami dhe është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi . • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus11141
32 m2
0
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-27

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 3
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 1
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj