Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Foleja e Gjelbër, Zogu i Zi
Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Foleja e Gjelbër, Zogu i Zi

Pershkrimi

Shitet, apartament në zonën Zogu I Zi tek Kompleksi Foleja e Gjelbër. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim me pamje nga brenda kompleksit dhe siperfaqe 101.4 m2. Oragnizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, ballkoni. Kompleksi ka punime cilesore dhe kubature te rregullt. Kompleksi Foleja e Gjelbër ofron standartin e ri të banesës me gjithë cilësitë e nevojshme për të jetuarin në komfortin optimal të një banese.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11146
101 m2
4
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-27

Adresa

Zogu I Zi Square, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Zogu I Zi

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 3
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 1
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj