Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri
Shitet, Vilë, Myslym Shyri

Pershkrimi

Shitet vilë tek "Myslym Shyri". Banesa ka sipërfaqe totale 480 m2. Vila ka strukturë 4 katëshe dhe është e organizuar në 1 ambient ndenjie, ambient gatimi, 5 dhoma gjumi, 5 tualete, 6 ballkone dhe garazhi me 2 poste parkimi (me qepena automatik). Orientimi jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim gjatë gjithë ditës. Vila është e investuar me sistem chiller dhe panele diellore. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP11147
480 m2
6
5
Ka Hipoteke
2019-06-27

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2216
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €