Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri
Qera, Vilë, Myslym Shyri

Pershkrimi

Jepet me qera vilë tek "Myslym Shyri". Banesa ka sipërfaqe totale 480 m2. Vila ka strukturë 4 Katëshe dhe është e organizuar në 1 ambient ndenjie, ambient gatimi, 5 dhoma gjumi, 5 tualete, 6 ballkone dhe garazhi me 2 poste parkimi (me qepena automatik). Orientimi jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim gjatë gjithë ditës. Vila është e investuar me sistem chiller dhe panele diellore. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP11148
480 m2
6
5
Ka Hipoteke
2019-06-27

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj