Shitet, Apartament 2+1, Bllok

Pershkrimi

Shitet, apartament në zonën e Bllokut. Informacion mbi apartamenti: ndodhet në katin e 10 banim me siperfaqe 107.5 m2. Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim disponon punime cilesore dhe kubature te rregullt. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11149
108 m2
10
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-27

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj