Shitet, Shtëpi private, Xhamlliku
Shitet, Shtëpi private, Xhamlliku
Shitet, Shtëpi private, Xhamlliku
Shitet, Shtëpi private, Xhamlliku
Shitet, Shtëpi private, Xhamlliku
Shitet, Shtëpi private, Xhamlliku

Pershkrimi

Shitet shtëpi private në Xhamllik buzë rrugës kryesore. Shtëpia ka strukturë 1-katëshe dhe sipërfaqe ndërtimi 107m2. E organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, oborr. Orientimi i tij jug-lindje-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

House
plus11152
107 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

Xhamlliku
Albania
Tirana
Xhamlliku

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj