Shitet, Tokë, Vaqarr

Pershkrimi

Shitet tokë në Vaqarr në afërsi të rrugës kryesore. Me sipërfaqe totale prej 2000 m2 me çertifikatë pronësie. Toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të ndryshme biznesi. Opsion ideal investimi. Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Land
plus11154
2000 m2
0
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

Vaqarr
Albania
Tirana
Vaqarr

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj