Shitet, Ambjent, Rruga e Kavajes
Shitet, Ambjent, Rruga e Kavajes
Shitet, Ambjent, Rruga e Kavajes
Shitet, Ambjent, Rruga e Kavajes

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet në Rrugën e Kavajes. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • Sipërfaqa e ambjenti: 700 m2 • Vertrata xhami • Sistem Aspirimi dhe Kondicionimi • Qepena elektronike • 5 Tualet. Opsion ideal per investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
11155
700 m2
0
0
5
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €