Shitet,Biznes,Blloku
Shitet,Biznes,Blloku
Shitet,Biznes,Blloku
Shitet,Biznes,Blloku
Shitet,Biznes,Blloku
Shitet,Biznes,Blloku
Shitet,Biznes,Blloku
Shitet,Biznes,Blloku

Pershkrimi

Shitet biznesi si fast food në zonën e Bllokut. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit : 220 m2 dhe 50 m2 dhomë frigoriferike. Ambjenti disponon: • 2 Tualete • Dhomë personale • Buzë rruge kryesore • I investuar • Pozicion gjeografik i favorshëm • Qera 3 milionë lekë • Hapësirë të jashtme • Fasadë xhami . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al11156
270 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj