Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit tek Mozaiku I Tiranes • Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 74 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti • Ballkoni • I mobiluar • Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si: shkolla, kopshte, qendra shendetsore dhe qendra tregtare ne kohe te shkurter. • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11157
74 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2210
65,000 €

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj