Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit tek Mozaiku I Tiranes • Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 74 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti • Ballkoni • I mobiluar • Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si: shkolla, kopshte, qendra shendetsore dhe qendra tregtare ne kohe te shkurter. • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11157
74 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj