Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Mihal Grameno

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te rruga "Mihal Grameno". Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 68 m2 • Orientimi Jug-Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Totalisht i investuar • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11159
68 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

Rruga Mihal Grameno
Albania
Tirana
Rruga Mihal Grameno

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €