Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht

Pershkrimi

Shitet apartament modern te zona e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e kater banim te nje pallati te ri dhe mjaft te mire administruar ne kete zone. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 250 m2 nga te cilat 88 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 162 m2 jane verande.Ambjenti i brendshem eshte i organizuar ne nje sallon ndenje,nje dhome gjumi dhe nje tualet.Mobilimi i tij eshte i sapo perfunduar ne stil modern dhe bashkekohor. Orientimi i tij i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter.Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11160
88 m2
8
1
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-28

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj