Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo
Shitet,Biznes,Lokal,Stadiumi Dinamo

Pershkrimi

Lokali është i pozicionuar te Stadiumi Dinamo. Informacion mbi lokalin: •Kati 0 përdhes •Sipërfaqja brenda : 75 m2 • Veranda e jashtme : 140 m2. Lokali është aktualisht në gjendje pune dhe disponon: • Pozicion të favorshëm gjeografik • 2 Tualete • Kondicionim • Aspirim • Totalisht i investuar • Brenda ndodhet banaku dhe 11 komplete me tavolina ndërsa jashtë ndodhen 23 komplete me tavolina • Qeraja është 1000 euro. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al11161
75 m2
0
2
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

Stadiumi Dinamo
Albania
Tirana
Stadiumi Dinamo

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj