Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 4+1 tek "Rruga e Kavajës" pranë xhamisë "Dine Hoxha". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri 7 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 138 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi,4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti është i pa mobiluar. Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11162
138 m2
4
5
2
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

rruga e bogdaneve
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 3
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 5
230 € /muaj