Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës
Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 4+1 tek "Rruga e Kavajës" pranë xhamisë "Dine Hoxha". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri 7 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 138 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi,4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti është i pa mobiluar. Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11162
138 m2
4
5
2
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

rruga e bogdaneve
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj