Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg
Qera,Vilë,Teg

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në zonën e Teg-ut, te Rezidenca Sun Rise. Informacion mbi vilën : • 3-katëshe • Sipërfaqja totale : 389.66 m2 . Kati përdhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • Tualeti me aspirim natyral • Oborr. Kati i parë disponon : • Salloni Ndenjes • Kuzhina • Tualeti • Ballkoni. Kati i dytë : • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone• Papafingo. Vila disponon: • Kondicionim • Parket • Kubaturë e rregullt • Dritë e bollshme gjatë gjithë ditës • Punime cilësore • Dopio xham • Vende parkimi • Panele diellore • Sistem alarmi dhe sistem kamerash • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
al11164
390 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

Rezidenca Sun Rise
Albania
Tirana
TEG

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 3
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 1
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj