Qera, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova
Qera, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova
Qera, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova
Qera, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova
Qera, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Rruga Riza Cërova" pranë "Shkollës së Kuqe". Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 65 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mirë mobiluar. Orientimi veri-lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11166
65 m2
6
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

Shkolla e kuqe
Albania
Tirana
Rruga Riza Cerova

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €