Qera,Kapanon,Ali Demi
Qera,Kapanon,Ali Demi

Pershkrimi

Jepet me qera kapanon në zonën e Ali Demit. Kapanoni është në katin 0 përdhes me sipërfaqe 700 m2. Kapanoni disponon: • Pozicion të favorshëm gjeografik • Parking • I rrethuar • Buzë rruge • I përshatshëm si : linja prodhimi, fasoneri, servis makinash, depo farmaceutike, shtypshkronjë dhe mundësi të tjera shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Pavilion
al11167
700 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj