Shitet, Vile, Lezhe
Shitet, Vile, Lezhe
Shitet, Vile, Lezhe
Shitet, Vile, Lezhe
Shitet, Vile, Lezhe
Shitet, Vile, Lezhe
Shitet, Vile, Lezhe
Shitet, Vile, Lezhe

Pershkrimi

Shitet vilë në Lezhë . Vila ka strukturë 2 katëshe me sipërfaqe totale 300 m2. Vila është e organizuar: kati I 1 eshte open space, kati I 2 në sallon ndenje, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualet me dritare dhe ballkoni i bollshëm. Orientimi jug, lindje dhe perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vila shitet e mobiluar shumë mirë dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
11168
300 m2
0
Ka Hipoteke
2019-06-28

Adresa

lezhe
Albania
Lezhe
Lezhe

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj