Qera, Apartament 1+1, Rruga Sami Frashëri, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Rruga Sami Frashëri, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Rruga Sami Frashëri, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Rruga Sami Frashëri, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Rruga Sami Frashëri, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Rruga Sami Frashëri, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Rruga Sami Frashëri • Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 • Sipërfaqja e apartamentit : Sipërfaqja e brëndshme 78 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualet • Ballkon • I investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11169
78 m2
8
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-29

Adresa

Petro Nini Luarasi
Albania
Tirana
Rruga Petro Nini Luarasi

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €