Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “Vila-L” në rrugën “5 Maji”. Apartamenti ndodhet në katin e 1 të një pallati të ri me sipërfaqe prej 100.65m2. Apartamenti disponon orientim të mirë dhe është në proces hipotekimi. Pallati në të cillin ndodhen apartamentet ka punime cilësore me vetratë xhami, dritare dopio xham, fasadë të veshur me sistem mantel. Instalimet elektrike dhe hidraulike janë tepër cilësore (sistemi wc bide, I cili do të jetë incasso-sospeso) Sistemi I ngrohjes do të jetë qëndror(tubacionet dhe kaseta), si për sistem multisplit kondicioner, ashtu edhe për sistem chiller-fancoil. Apartamenti është i përshtatshëm për klinikë dentare, zyra, etj. Apartamenti disponon: •Ambient Ndenjie • Ambient gatmi •1 Dhomë gjumi •1 Tualet me dritare •Ballkon •Detaje të tjera: •I ndriçuar •Pallat I ri • Me ashensor •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11174
101 m2
1
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-29

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj