Qera, Apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 në Rrugën Muhamet Gjollesha Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet në katin e 2 buzë rruge. Organizimi: Ambjenti gatimit, salloni I ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe ka orientim Jug-Lindje-Perendim. Zona në të cilën ndodhet apartamenti të ofron mundësin e te gjitha faciliteteve në kohë të shkurtër. Për një vizit në prone na kontakoni!

Tipare

Apartment
11175
100 m2
2
0
Ka Hipoteke
2019-06-29

Adresa

muhamet gjollesha
Albania
Tirana
Rruga Muhamet Gjollesha

Prona te ngjashme

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €