Qera, Apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha
Qera, Apartament 2+1, Rruga Muhamet Gjollesha

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 në Rrugën Muhamet Gjollesha Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet në katin e 2 buzë rruge. Organizimi: Ambjenti gatimit, salloni I ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe ka orientim Jug-Lindje-Perendim. Zona në të cilën ndodhet apartamenti të ofron mundësin e te gjitha faciliteteve në kohë të shkurtër. Për një vizit në prone na kontakoni!

Tipare

Apartment
11175
100 m2
2
0
0
Ka Hipoteke
2019-06-29

Adresa

muhamet gjollesha
Albania
Tirana
Rruga Muhamet Gjollesha

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €