Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt
Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt
Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt
Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt
Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt
Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt
Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt
Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Artan Lenja tek Kompleksi Kontakt. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 92.3 m2 . Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes dhe Ambjenti gatimit te mobiluara me arkitekt • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Sistem Kapot kunder nxehtesise dhe lageshtise. • Punime cilesore • Kubature e rregullt. Shitet i mobiluar ne vleren e 5000 euro shtes. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11177
92 m2
8
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-29

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 3
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 1
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj