Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Rruga e Dibrës". Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 105 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mirë mobiluar. Orientimi jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11178
105 m2
7
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-29

Adresa

rruga e Dibres
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 6
230 € /muaj