Qera, Apartament 3+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 3+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 3+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 3+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 3+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 3+1, Rruga e Dibrës
Qera, Apartament 3+1, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 tek "Rruga e Dibrës". Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 105 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mirë mobiluar. Orientimi jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11178
105 m2
7
4
2
Ne proces hipotekimi
2019-06-29

Adresa

rruga e Dibres
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj