Shitet, Apartament 1+1, Restorant Durrësi
Shitet, Apartament 1+1, Restorant Durrësi
Shitet, Apartament 1+1, Restorant Durrësi
Shitet, Apartament 1+1, Restorant Durrësi

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Restorant Durrësi", rruga "Ferit Xhajko" Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 65 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mirë mobiluar. Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11179
65 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-29

Adresa

rruga Ferit Xhajko
Albania
Tirana
Restorant Durresi

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj