Shitet, Apartament 1+1, Restorant Durrësi
Shitet, Apartament 1+1, Restorant Durrësi
Shitet, Apartament 1+1, Restorant Durrësi
Shitet, Apartament 1+1, Restorant Durrësi

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Restorant Durrësi", rruga "Ferit Xhajko" Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 65 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mirë mobiluar. Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11179
65 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-29

Adresa

rruga Ferit Xhajko
Albania
Tirana
Restorant Durresi

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 6
230 € /muaj