Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik. • Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 95 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • I investuar • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11180
95 m2
6
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-06-29

Adresa

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 5
230 € /muaj