Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji
Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 Maji". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 68 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mirë mobiluar. Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11183
68 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-06-29

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €