Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar
Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar
Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar
Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar
Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Shkolla e Bashkuar". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati ekzistues (parafabrikat). Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 57 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pamobiluarr. Orientimi perëndim-jug i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti nuk shitet me kredi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11186
57 m2
3
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-01

Adresa

Shkolla e Bashkuar
Albania
Tirana
Shkolla e Bashkuar

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj