Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Brrylit, te kryqëzimi me rrugën "Hoxha Tahsim", brenda unazës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 84 m2 • Orientimi Jug • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes me parket • Ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11187
84 m2
4
4
1
Ka Hipoteke
2019-07-01

Adresa

Brryli
Albania
Tirana
Brryli

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj