Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli
Shitet,Apartament 3+1,Brryli

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Brrylit, te kryqëzimi me rrugën "Hoxha Tahsim", brenda unazës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 84 m2 • Orientimi Jug • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes me parket • Ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11187
84 m2
4
4
1
Ka Hipoteke
2019-07-01

Adresa

Brryli
Albania
Tirana
Brryli

Prona te ngjashme

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €