Shitet, Ambjent, Fresku
Shitet, Ambjent, Fresku
Shitet, Ambjent, Fresku
Shitet, Ambjent, Fresku

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu, në zonë të preferuar dhe buzë rruge.Ambjenti është i pozicionuar në katin e 0 dhe ka lartësi 4m.Ka orientim jug dhe sipërfaqe totale 81m2.Ambjenti është i veshur me vetratë xhami dhe është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi .• Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11190
81 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-07-01

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj