Shitet,Ambjent,Jordan Misja
Shitet,Ambjent,Jordan Misja
Shitet,Ambjent,Jordan Misja

Pershkrimi

Shitet ambjent në Rrugen Jordan Misja. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe te brendshme 253.134 m2 dhe 57 m2 siperfaqja e verandes. Ambjenti mund të përdoret për një sërë aktivitetesh. Dyqani është buze rruge dhe ka 27 metra fasade xhami.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11194
253 m2
0
0
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-01

Adresa

Jordan Misja
Albania
Tirana
Jordan Misja

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €