Qera, Ambjent, Bllok, Tiranë
Qera, Ambjent, Bllok, Tiranë
Qera, Ambjent, Bllok, Tiranë
Qera, Ambjent, Bllok, Tiranë
Qera, Ambjent, Bllok, Tiranë
Qera, Ambjent, Bllok, Tiranë
Qera, Ambjent, Bllok, Tiranë
Qera, Ambjent, Bllok, Tiranë
Qera, Ambjent, Bllok, Tiranë
Qera, Ambjent, Bllok, Tiranë

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar ne zonen e Bllokut. Informacion mbi ambjentin: • Kati 6 • Sipërfaqja e ambjentit : 192m2. Ambjenti disponon • 2 Tualet •5 Dhoma. • Disponon dhe një post parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
PRI11195
192 m2
6
5
2
Ka Hipoteke
2019-07-01

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj