Qera,Apartament 1+1,Tregu Elekrik
Qera,Apartament 1+1,Tregu Elekrik
Qera,Apartament 1+1,Tregu Elekrik
Qera,Apartament 1+1,Tregu Elekrik

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Tregut Elektrik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 55 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Korridor shpërndarës • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11197
55 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-02

Adresa

Tregu Elektrik
Albania
Tirana
Tregu Elektrik

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €