Qera, Ambjent, Rruga Bardhyl
Qera, Ambjent, Rruga Bardhyl
Qera, Ambjent, Rruga Bardhyl

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent në rrugën Bardhyl, në afërsi të spitalit nënë Tereza.Ambjenti është i pozicionuar katin 0 në një zonë të preferuar dhe buzë rruge.Ka orientim perëndim, dhe sipërfaqe totale 117m2.Ambjenti është i veshur me vetratë xhami dhe është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi .• Pamje nga rruga kryesore • Aktualisht në gjendje pune, lirohet ne fund të muajit gushtPër ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11199
117 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-07-02

Adresa

Rruga Bardhyl
Albania
Tirana
Rruga Bardhyl

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj