Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko

Pershkrimi

Shitet apartament Rrugën Don Bosko tek Hotel Ferrari. Apartamenti ka siperfaqe 113.3 m2 dhe ndodeht ne katin e 8 banim te nje pallati të ri me ashensor. Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit me vete , 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 1 ballkon qe komunikon me sallonin dhe dhomen e gjumit. Apartamenti disponon certificate pronsie ,shitet I mobiluar dhe ka orientim Jug-Lindje. Detaje të tjera: sistem kapot, punime cilesore, kubaturë e rregullt. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11202
113.3 m2
8
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-02

Adresa

Don Bosco, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj