Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti ndodhe ne zonën e Bllokut, rruga Pjeter Bogdani • Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 111 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Orientimi: Lindje-Jug • I investuar • Me parket • I mobiluar • Me ashensor • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11203
111 m2
4
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-02

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj