Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te Markata e Vjetër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 46.7 m2 • Orientimi Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11205
47 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-02

Adresa

Markata e vjeter
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2214
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €