Qera, Apartament 2+1, Medreseja
Qera, Apartament 2+1, Medreseja
Qera, Apartament 2+1, Medreseja
Qera, Apartament 2+1, Medreseja
Qera, Apartament 2+1, Medreseja

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Medreseja". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim (jo i fundit) të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 70 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualetedhe 1 ballkon. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar. Orientimi jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është i investuar me sistem kapot dhe dritare dopio xham. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11209
70 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-03

Adresa

Medreseja
Albania
Tirana
Medreseja

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 0
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 2
36,500 €