Qera, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament 2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament 2+1, Restorant Durresi

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Restorant Durrësi". Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 139 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar me kondicioner. Orientimi lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11210
139 m2
5
3
0
Ka Hipoteke
2019-07-03

Adresa

Restorant Durresi
Albania
Tirana
Restorant Durresi

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €