Qera, Apartament  2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament  2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament  2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament  2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament  2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament  2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament  2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament  2+1, Restorant Durresi
Qera, Apartament  2+1, Restorant Durresi

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Restorant Durrësi". Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 139 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar me kondicioner. Orientimi lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11210
139 m2
5
3
0
Ka Hipoteke
2019-07-03

Adresa

Restorant Durresi
Albania
Tirana
Restorant Durresi

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 0
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 3
36,500 €