Qera, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Rruga e Barrikadave" pranë gjimnazit "Sami Frashëri". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 80 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pamobiluar. Orientimi perëndim-veri i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11212
80 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-03

Adresa

rruga e barrikadave
Albania
Tirana
Rruga e Barrikadave

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj