Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

Pershkrimi

Shitet apartament modern te zona e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri dhe mjaft te mire administruar ne kete zone. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 92 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje,nje dhome gjumi,ballkoni dhe nje tualet.Mobilimi i tij eshte i sapo perfunduar ne stil modern dhe bashkekohor. Orientimi i tij i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter.Ekstra qe ofron apartamenti:Me hipoteke.Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11213
92 m2
2
2
Ka Hipoteke
2019-07-03

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj