Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht
Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

Pershkrimi

Shitet apartament modern te zona e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri dhe mjaft te mire administruar ne kete zone. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 92 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje,nje dhome gjumi,ballkoni dhe nje tualet.Mobilimi i tij eshte i sapo perfunduar ne stil modern dhe bashkekohor. Orientimi i tij i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter.Ekstra qe ofron apartamenti:Me hipoteke.Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11213
92 m2
2
2
Ka Hipoteke
2019-07-03

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 3
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 5
230 € /muaj