Qera,Apartament 1+1,Rruga Mine Peza
Qera,Apartament 1+1,Rruga Mine Peza
Qera,Apartament 1+1,Rruga Mine Peza

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te rruga Mine Peza, pranë shkollës "Jeronim De Rada". Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 55 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Korridor shpërndarës • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11216
55 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-03

Adresa

Rruga Mine Peza
Albania
Tirana
Rruga Mine Peza

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2210
65,000 €

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj