Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Vasil Shanto • Informacion mbi apartamentin: • Kati 9 • Sipërfaqja e apartamentit : 65 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • I investuar • Me parket • I mobiluar • Sistem kondicionimi • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11219
65 m2
9
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-03

Adresa

Vasil Shanto
Albania
Tirana
Vasil Shanto

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €